beats by dre cheap

Nese loti asht i rrem, njesoj eshte dhe buzeqeshja..                                           Dokle, lijepi moj?
                                        Ja sam vec umorna.


   Moje je samo da ti jos kazem, da je ovo zavrseno.


nista


Sot e pergjithmon..
                                                                                                                              Me fal, te lutem me fal.


 

Ostavit cu sve, ali nju ne mogu, ne.
http://basura.blogger.ba
11/11/2014 00:29