beats by dre cheap

Gjdo gje pa vler, pa ndjenj, ty te kenaq..

"Si mund te tdoje dikush ty nuk e dij, Kur ti e hedh ne plehra dashurin, Ku ti godet dhe vret aty ku shpirti s mban.."

Ostavit cu sve, ali nju ne mogu, ne.
http://basura.blogger.ba
08/01/2015 15:12